587 000 €
5 €/m²
Property 25605 photo 1
Property 25605 photo 2
Property 25605 photo 3
Property 25605 photo 4
Property 25605 photo 5
Property 25605 photo 6
Property 25605 photo 7
Property 25605 photo 8
Property 25605 photo 9

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,2
  • Afstand tot de zee: 7500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 87 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 106846 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 20000 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op het bos.

Verkoop
500 000 € 15 €/m²
  • Objectcode 19868
  • Gebied 32500 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
860 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 20324
  • Gebied 13200 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
650 000 € 134 €/m²
  • Objectcode 24183
  • Gebied 4834 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Objectcode 24670
  • Gebied 2021 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
512 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 25604
  • Gebied 60000 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
587 000 € 5 €/m²
  • Objectcode 25605
  • Gebied 106846 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
680 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 26886
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 30124
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 15 m
Verkoop
792 000 € 425 €/m²
  • Objectcode 30280
  • Gebied 1860 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
735 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 30343
  • Gebied 11000 m²
  • Afstand tot de zee 3800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief