Te koop - Vrijstaande woning 400 m² in Corfu

Griekenland Ionische Eilanden Noord Corfu Korfoe
400 000 €
1000 €/m²
Property 25506 photo 1
Property 25506 photo 2
Property 25506 photo 3
Property 25506 photo 4
Property 25506 photo 5
Property 25506 photo 6
Property 25506 photo 7
Property 25506 photo 8
Property 25506 photo 9
Property 25506 photo 10
Property 25506 photo 11
Property 25506 photo 12
Property 25506 photo 13
Property 25506 photo 14
Property 25506 photo 15
Property 25506 photo 16
Property 25506 photo 17
Property 25506 photo 18
Property 25506 photo 19
Property 25506 photo 20
Property 25506 photo 21
Property 25506 photo 22
Property 25506 photo 23
Property 25506 photo 24
Property 25506 photo 25
Property 25506 photo 26
Property 25506 photo 27

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 1985
  • Aantal kamers: 3
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot luchthaven: 14 km

Diensten

  • Parkeren
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 2 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 400 m² на острове Корфу. De Begane grond bestaat uit 2 opslagruimtes. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen. Onroerend goed heeft airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

Verkoop
550 000 € 425 000 € 1770 €/m²
  • Objectcode 19409
  • Gebied 240 m²
  • Kamers 7
Verkoop
405 000 € 3115 €/m²
  • Objectcode 35180
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 4
Verkoop
385 000 € 1425 €/m²
  • Objectcode 54424
  • Gebied 270 m²
  • Kamers 6
Verkoop
470 000 € 390 000 € 2785 €/m²
  • Objectcode 63176
  • Gebied 140 m²
  • Kamers 4
Verkoop
430 000 € 4300 €/m²
  • Objectcode 60780
  • Gebied 100 m²
  • Kamers 4
Verkoop
480 000 € 1391 €/m²
  • Objectcode 49548
  • Gebied 345 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
550 000 € 2340 €/m²
  • Objectcode 17955
  • Gebied 235 m²
  • Kamers 5
Verkoop
480 000 € 1504 €/m²
  • Objectcode 59267
  • Gebied 319 m²
  • Kamers 4
Verkoop
395 000 € 2633 €/m²
  • Objectcode 32046
  • Gebied 150 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
330 000 € 1513 €/m²
  • Objectcode 8999
  • Gebied 218 m²
  • Kamers 5

Abonneer u op de nieuwsbrief