Te koop - Vrijstaande woning 128 m² in Corfu

Griekenland Ionische Eilanden Noord Corfu Korfoe
Op aanvraag
Property 25224 photo 1
Property 25224 photo 2
Property 25224 photo 3
Property 25224 photo 4
Property 25224 photo 5
Property 25224 photo 6
Property 25224 photo 7
Property 25224 photo 8
Property 25224 photo 9
Property 25224 photo 10
Property 25224 photo 11
Property 25224 photo 12

Details

  • Bouwjaar: 1991
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 7 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad

Beschrijving

Te koop 1-verdieping huisje met een oppervlakte van 128 m² на острове Корфу. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats. Er is een privézwembad aanwezig.

For sale are two buildings with a total area of 128 sq. M, which is located on a land plot of 1315 sq. M. Previously it was used as a cafeteria.
One construction area of 90 sq. M. And the second 38 sq m.
Also on the territory there is a swimming pool with an area of 110 sq. M. The object has a magnificent view of the sea.
Buildings in need of renovation.

Verkoop
48 000 € 400 €/m²
  • Objectcode 49935
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 3
Verkoop
65 000 € 60 000 € 1071 €/m²
  • Objectcode 63881
  • Gebied 56 m²
  • Kamers 2
Verkoop
60 000 € 1500 €/m²
  • Objectcode 50095
  • Gebied 40 m²
  • Kamers 2
Verkoop
480 000 € 1391 €/m²
  • Objectcode 49548
  • Gebied 345 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
360 000 € 900 €/m²
  • Objectcode 34346
  • Gebied 400 m²
  • Kamers 6
Verkoop
375 000 € 2083 €/m²
  • Objectcode 47382
  • Gebied 180 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
480 000 € 2296 €/m²
  • Objectcode 36677
  • Gebied 209 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
150 000 € 1578 €/m²
  • Objectcode 65083
  • Gebied 95 m²
  • Kamers 6
Verkoop
520 000 € 4000 €/m²
  • Objectcode 49438
  • Gebied 130 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
700 000 € 680 000 € 3317 €/m²
  • Objectcode 59766
  • Gebied 205 m²
  • Kamers 6

Abonneer u op de nieuwsbrief