Verhuurd
Op aanvraag
Property 25031 photo 1
Property 25031 photo 2
Property 25031 photo 3
Property 25031 photo 4
Property 25031 photo 5
Property 25031 photo 6
Property 25031 photo 7
Property 25031 photo 8

Details

  • Bouwjaar: 1970
  • Jaar van renovatie: 2014
  • Aantal kamers: 4
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 8000 m
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Diensten

  • Lift
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te huur appartement van 134 m² in Athene. Het appartement is gelegen op de 5e verdieping verdieping en bestaat uit: 3 slaapkamers, woonkamer met keuken, een badkamer, een badkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op de stad, op het bos. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

The flat is located in Pagrati area 

Verkoop
270 000 € 9310 €/m²
  • Objectcode 65350
  • Gebied 29 m²
  • Kamers 2
Verkoop
270 000 € 9642 €/m²
  • Objectcode 65351
  • Gebied 28 m²
  • Kamers 2
Verkoop
270 000 € 6585 €/m²
  • Objectcode 65352
  • Gebied 41 m²
  • Kamers 2
Verkoop
270 000 € 6923 €/m²
  • Objectcode 65354
  • Gebied 39 m²
  • Kamers 2
Verkoop
270 000 € 9310 €/m²
  • Objectcode 65355
  • Gebied 29 m²
  • Kamers 2
Verkoop
270 000 € 10000 €/m²
  • Objectcode 65356
  • Gebied 27 m²
  • Kamers 2
Verkoop
270 000 € 7297 €/m²
  • Objectcode 65357
  • Gebied 37 m²
  • Kamers 2
Verkoop
290 000 € 6170 €/m²
  • Objectcode 65358
  • Gebied 47 m²
  • Kamers 2
Verkoop
270 000 € 7714 €/m²
  • Objectcode 65359
  • Gebied 35 m²
  • Kamers 2
Verkoop
225 000 € 2884 €/m²
  • Objectcode 65364
  • Gebied 78 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief