verkocht
Property 24875 photo 1
Property 24875 photo 2
Property 24875 photo 3
Property 24875 photo 4
Property 24875 photo 5
Property 24875 photo 6
Property 24875 photo 7
Property 24875 photo 8
Property 24875 photo 9
Property 24875 photo 10
Property 24875 photo 11

Details

  • verdieping: 2e verdieping
  • Jaar van renovatie: 2018
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 17 km

Diensten

  • Lift

Beschrijving

Te koop appartement van 117 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 3e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een badkamer, een doucheruimte, een kleedkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

Location: Gr. Koloniari street

Verkoop
400 000 € 2962 €/m²
  • Objectcode 53017
  • Gebied 135 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
154 000 € 1925 €/m²
  • Objectcode 53289
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 3
Verkoop
145 000 € 4833 €/m²
  • Objectcode 54442
  • Gebied 30 m²
  • Kamers 2
Verkoop
270 000 € 3600 €/m²
  • Objectcode 54691
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 2
Verkoop
89 000 € 1508 €/m²
  • Objectcode 54730
  • Gebied 59 m²
  • Kamers 3
Verkoop
650 000 € 3939 €/m²
  • Objectcode 54841
  • Gebied 165 m²
  • Kamers 5
Verkoop
330 000 € 3055 €/m²
  • Objectcode 55996
  • Gebied 108 m²
  • Kamers 4
Huur
Op aanvraag
  • Objectcode 56307
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 3
Huur
van 350 € 8 €/m²
  • Objectcode 56308
  • Gebied 40 m²
  • Kamers 1
Verkoop
80 000 € 1777 €/m²
  • Objectcode 56576
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief