verkocht

Te koop - Grond 2839 m² in Sithonia, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Sithonia Nikiti
Op aanvraag
Property 24526 photo 1
Property 24526 photo 2
Property 24526 photo 3
Property 24526 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 650 m
  • Afstand tot luchthaven: 89 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2839 m². на полуострове Ситония, региона Халкидики. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 1703 m².

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 29416
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
250 000 € 277 €/m²
  • Objectcode 29526
  • Gebied 900 m²
  • Afstand tot de zee 80 m
Verkoop
70 000 € 140 €/m²
  • Objectcode 29621
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
10 000 000 € 99 €/m²
  • Objectcode 30435
  • Gebied 100058 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
160 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 30448
  • Gebied 5300 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
200 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 30549
  • Gebied 2650 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
80 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 30550
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
60 000 € 234 €/m²
  • Objectcode 30551
  • Gebied 256 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
200 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 30552
  • Gebied 3300 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
520 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 30611
  • Gebied 5200 m²
  • Afstand tot de zee 170 m

Abonneer u op de nieuwsbrief