verkocht

Te koop - Maisonnette 126 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Pefkohori
Op aanvraag
Property 2418 photo 1
Property 2418 photo 2
Property 2418 photo 3
Property 2418 photo 4
Property 2418 photo 5
Property 2418 photo 6
Property 2418 photo 7
Property 2418 photo 8
Property 2418 photo 9
Property 2418 photo 10
Property 2418 photo 11
Property 2418 photo 12
Property 2418 photo 13
Property 2418 photo 14
Property 2418 photo 15
Property 2418 photo 16
Property 2418 photo 17
Property 2418 photo 18

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Strand: песчаный
  • Aantal kamers: 3: 2 гостиные с кухней, 3 спальни, 2 ванные, санузел, балконы
  • Overige voorzieningen: полностью меблирован, электроприборы, проводка для отопления
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 270 m
  • Afstand tot luchthaven: 79 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard

Beschrijving

Te koop herenhuis van 126 m² op het schiereiland Kassandra, regio Chalkidiki. Het herenhuis is verdeeld over 2 verdieping. De 1e verdieping bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 2e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een doucheruimte. Таунхаус heeft een hoekige opstelling. Onroerend goed heeft haard. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Verkoop
410 000 € 3416 €/m²
  • Objectcode 7638
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 4
Verkoop
300 000 € 3000 €/m²
  • Objectcode 8184
  • Gebied 100 m²
  • Kamers 5
Verkoop
380 000 € 4523 €/m²
  • Objectcode 8527
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
470 000 € 3133 €/m²
  • Objectcode 11589
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 6
Verkoop
360 000 € 2535 €/m²
  • Objectcode 12426
  • Gebied 142 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 300 000 € 3611 €/m²
  • Objectcode 19966
  • Gebied 360 m²
  • Kamers 4
Verkoop
180 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 28924
  • Gebied 90 m²
  • Kamers 3
Verkoop
290 000 € 2589 €/m²
  • Objectcode 31242
  • Gebied 112 m²
  • Kamers 5
Verkoop
200 000 € 1428 €/m²
  • Objectcode 31745
  • Gebied 140 m²
  • Kamers 4
Verkoop
500 000 € 3333 €/m²
  • Objectcode 32105
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 5

Abonneer u op de nieuwsbrief