170 000 €
27 €/m²
Property 24142 photo 1
Property 24142 photo 2
Property 24142 photo 3
Property 24142 photo 4
Property 24142 photo 5
Property 24142 photo 6
Property 24142 photo 7
Property 24142 photo 8
Property 24142 photo 9
Property 24142 photo 10

Details

  • Afstand tot de zee: 2700 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2,7 km
  • Afstand tot luchthaven: 16 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6113 m². в Кефалонии. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

For sale, a 6113 sq.m land plot located not far from popular areas of Karavomilos and Sami in the east of the island.

The plot is buildable and has even landscape and easy access.

Verkoop
170 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 24142
  • Gebied 6113 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
250 000 € 384 €/m²
  • Objectcode 30773
  • Gebied 650 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
220 000 € 77 €/m²
  • Objectcode 58393
  • Gebied 2840 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief