Te koop - Villa 450 m² on the Olympic Coast

Griekenland Macedonië N. Pieria Litochoro Bord
900 000 €
2000 €/m²
Property 21359 photo 1
Property 21359 photo 2
Property 21359 photo 3
Property 21359 photo 4
Property 21359 photo 5
Property 21359 photo 6
Property 21359 photo 7
Property 21359 photo 8
Property 21359 photo 9
Property 21359 photo 10
Property 21359 photo 11
Property 21359 photo 12
Property 21359 photo 13
Property 21359 photo 14
Property 21359 photo 15
Property 21359 photo 16
Property 21359 photo 17
Property 21359 photo 18
Property 21359 photo 19
Property 21359 photo 20
Property 21359 photo 21
Property 21359 photo 22
Property 21359 photo 23

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 2000
  • Strand: песчано-галечный
  • Aantal kamers: 8
  • Verwarmingstype: gas
  • Overige voorzieningen: система security, барбекю, камины, кухонные шкафы, мебелирован, двор, сад, авто полив территории, артезианская скважина
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 5
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 47 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard
  • Voorraadkast
  • Garage

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 450 m² aan de Olympische Rivièra. De Begane grond bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een badkamer, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een badkamer, een badkamer. De 2e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer, een badkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen. Onroerend goed heeft haard, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin, garage.

Verkoop
750 000 € 2777 €/m²
  • Objectcode 48828
  • Gebied 270 m²
  • Kamers 6
Verkoop
850 000 € 1219 €/m²
  • Objectcode 63068
  • Gebied 697 m²
  • Kamers 11
Verkoop
750 000 € 2500 €/m²
  • Objectcode 33150
  • Gebied 300 m²
  • Kamers 6
Verkoop
1 000 000 € 4545 €/m²
  • Objectcode 41960
  • Gebied 220 m²
  • Kamers 8
Verkoop
900 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 21359
  • Gebied 450 m²
  • Kamers 8
Verkoop
800 000 € 1600 €/m²
  • Objectcode 42000
  • Gebied 500 m²
  • Kamers 8

Abonneer u op de nieuwsbrief