Op aanvraag
Property 19613 photo 1
Property 19613 photo 2
Property 19613 photo 3
Property 19613 photo 4
Property 19613 photo 5

Details

  • Aantal kamers: 1
  • Badkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 100 m
  • Afstand tot luchthaven: 100 km

Diensten

  • Parkeren

Beschrijving

Te huur appartement van 26 m² in Kavala. Het appartement is gelegen op de begane grond verdieping en bestaat uit: woonkamer met keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft airconditioner, barbecueplek. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Verkoop
85 000 € 1416 €/m²
  • Objectcode 63450
  • Gebied 60 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
415 000 € 2610 €/m²
  • Objectcode 63469
  • Gebied 159 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
120 000 € 1846 €/m²
  • Objectcode 63825
  • Gebied 65 m²
  • Afstand tot de zee 360 m
Verkoop
170 000 € 145 000 € 2164 €/m²
  • Objectcode 64057
  • Gebied 67 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
164 000 € 2411 €/m²
  • Objectcode 64058
  • Gebied 68 m²
  • Afstand tot de zee 360 m
Verkoop
180 000 € 2769 €/m²
  • Objectcode 64059
  • Gebied 65 m²
  • Afstand tot de zee 490 m
Verkoop
79 000 € 1385 €/m²
  • Objectcode 64290
  • Gebied 57 m²
  • Kamers 2
Verkoop
157 000 € 2093 €/m²
  • Objectcode 64566
  • Gebied 75 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
73 000 € 2517 €/m²
  • Objectcode 64837
  • Gebied 29 m²
  • Afstand tot de zee 490 m
Verkoop
130 000 € 2096 €/m²
  • Objectcode 64862
  • Gebied 62 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief