verkocht

Te koop - Grond 500 m² in Kriaritsi

Griekenland Macedonië Chalkidiki Sithonia
Op aanvraag
Property 18300 photo 1
Property 18300 photo 2
Property 18300 photo 3
Property 18300 photo 4
Property 18300 photo 5
Property 18300 photo 6
Property 18300 photo 7
Property 18300 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 350 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 140 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 500 m². в Криарици. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 120 m².

Vergelijkbare objecten

Wij raden aan Verkoop
60 000 € 120 €/m²
  • Objectcode 61209
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Wij raden aan Verkoop
100 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 61566
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Wij raden aan Verkoop
70 000 € 140 €/m²
  • Objectcode 61567
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Wij raden aan Verkoop
90 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 61568
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Wij raden aan Verkoop
75 000 € 150 €/m²
  • Objectcode 61702
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Wij raden aan Verkoop
100 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 61706
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
150 000 € 300 €/m²
  • Objectcode 61761
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Wij raden aan Verkoop
90 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 61788
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Wij raden aan Verkoop
95 000 € 190 €/m²
  • Objectcode 61789
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Wij raden aan Verkoop
64 000 € 33 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 61849
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief