verkocht

Te koop - Villa 365 m² in Attica

Griekenland Attica Rest van Attica
Op aanvraag
Property 1387 photo 1
Property 1387 photo 2
Property 1387 photo 3
Property 1387 photo 4
Property 1387 photo 5
Property 1387 photo 6
Property 1387 photo 7
Property 1387 photo 8
Property 1387 photo 9
Property 1387 photo 10
Property 1387 photo 11
Property 1387 photo 12
Property 1387 photo 13
Property 1387 photo 14
Property 1387 photo 15
Property 1387 photo 16
Property 1387 photo 17
  • Objectcode 1387
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 365 m²
  • Perceeloppervlakte 4100 m²
  • Regio Attica
  • Plaats Rest van Attica (Attica)

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Overige voorzieningen: 13 складских помещений, винный погреб, гостевой дом, специальное место для животных, церквушка, бассейн с гидромассажем, бар у бассейна, барбекю и дровяная печь, три беседки, электродвижок, автополив участка и наружное освещение
  • Afstand tot de zee: 80 m
  • Afstand tot luchthaven: 30 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zeezicht
  • Zwembad
  • Haard

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 365 m² in Attica. Onroerend goed heeft haard. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats. Er is een privézwembad aanwezig.

Verkoop
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Objectcode 35090
  • Gebied 450 m²
  • Kamers 5
Verkoop
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Objectcode 36126
  • Gebied 270 m²
  • Kamers 6
Verkoop
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Objectcode 36662
  • Gebied 300 m²
  • Kamers 8
Verkoop
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Objectcode 36818
  • Gebied 500 m²
  • Kamers 7
Verkoop
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Objectcode 40429
  • Gebied 300 m²
  • Kamers 5
Verkoop
3 850 000 € 5133 €/m²
  • Objectcode 41218
  • Gebied 750 m²
  • Kamers 10
Verkoop
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Objectcode 41219
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 4
Verkoop
2 700 000 € 6750 €/m²
  • Objectcode 41912
  • Gebied 400 m²
  • Kamers 8
Verkoop
480 000 € 1200 €/m²
  • Objectcode 42807
  • Gebied 400 m²
  • Kamers 8
Verkoop
475 000 € 1593 €/m²
  • Objectcode 44096
  • Gebied 298 m²
  • Kamers 5

Abonneer u op de nieuwsbrief