verkocht

Te koop - Zakelijk 400 m² in Athens

Griekenland Attica Centrum van Athene
Op aanvraag
Property 1318 photo 1
Property 1318 photo 2

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Beschrijving

Te koop бизнес oppervlakte 400 m² in Athene. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
75 000 € 539 €/m²
  • Objectcode 7925
  • Gebied 139 m²
  • Afstand tot de zee 11000 m
Verkoop
450 000 € 692 €/m²
  • Objectcode 9321
  • Gebied 650 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
180 000 € 1000 €/m²
  • Objectcode 10289
  • Gebied 180 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
1 600 000 €
  • Objectcode 11241
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 6900 m
Verkoop
15 000 000 € 1948 €/m²
  • Objectcode 13637
  • Gebied 7700 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
110 000 € 1466 €/m²
  • Objectcode 14439
  • Gebied 75 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
370 000 € 3978 €/m²
  • Objectcode 14675
  • Gebied 93 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
79 000 € 2078 €/m²
  • Objectcode 21142
  • Gebied 38 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
36 000 € 450 €/m²
  • Objectcode 25156
  • Gebied 80 m²
  • Afstand tot de zee 11500 m
Verkoop
20 000 000 €
  • Objectcode 29219
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 350 m

Abonneer u op de nieuwsbrief