verkocht

Te koop - Zakelijk 1080 m² in Athens

Griekenland Attica Centrum van Athene
Op aanvraag
Property 1257 photo 1
Property 1257 photo 2
Property 1257 photo 3
Property 1257 photo 4
Property 1257 photo 5
Property 1257 photo 6
Property 1257 photo 7
Property 1257 photo 8

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 1977
  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Diensten

  • Parkeren
  • Lift

Beschrijving

Te koop бизнес oppervlakte 1080 m² in Athene. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Vergelijkbare objecten

Huur
van 800 € 4 €/m²
  • Objectcode 41735
  • Gebied 185 m²
  • Afstand tot de zee 19000 m
Huur
van 650 € 14 €/m²
  • Objectcode 41843
  • Gebied 44 m²
  • Afstand tot de zee 18000 m
Huur
van 650 € 13 €/m²
  • Objectcode 41845
  • Gebied 48 m²
  • Afstand tot de zee 18000 m
Huur
van 350 € 4 €/m²
  • Objectcode 42111
  • Gebied 81 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Huur
van 300 € 6 €/m²
  • Objectcode 42763
  • Gebied 43 m²
  • Kamers 2
Huur
van 450 € 6 €/m²
  • Objectcode 44002
  • Gebied 70 m²
  • Afstand tot de zee 2430 m
Huur
van 1 600 € 18 €/m²
  • Objectcode 44497
  • Gebied 85 m²
  • Afstand tot de zee 8500 m
Huur
van 500 € 4 €/m²
  • Objectcode 44746
  • Gebied 105 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Investeringen Verkoop
75 000 € 1704 €/m²
  • Objectcode 45756
  • Gebied 44 m²
  • Afstand tot de zee 9500 m
Verkoop
285 000 € 1748 €/m²
  • Objectcode 45891
  • Gebied 163 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief