1 100 000 €
73 €/m²
Property 12486 photo 1
Property 12486 photo 2
Property 12486 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 3400 m
  • Afstand tot luchthaven: 18 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 15000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 370 m².

Locatie