verkocht

Te koop - Zakelijk 500 m² in Athens

Griekenland Attica Centrum van Athene
Op aanvraag
Property 1191 photo 1
Property 1191 photo 2
Property 1191 photo 3
Property 1191 photo 4

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot luchthaven: 20 km

Beschrijving

Te koop бизнес oppervlakte 500 m² in Athene. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
1 330 000 € 2955 €/m²
  • Objectcode 46935
  • Gebied 450 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
650 000 € 1846 €/m²
  • Objectcode 48583
  • Gebied 352 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
80 000 € 1333 €/m²
  • Objectcode 48586
  • Gebied 60 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
70 000 € 1093 €/m²
  • Objectcode 49317
  • Gebied 64 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
220 000 € 745 €/m²
  • Objectcode 50568
  • Gebied 295 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
170 000 € 1307 €/m²
  • Objectcode 50599
  • Gebied 130 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
470 000 € 552 €/m²
  • Objectcode 51364
  • Gebied 850 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
177 000 € 1023 €/m²
  • Objectcode 51783
  • Gebied 173 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
70 000 € 2592 €/m²
  • Objectcode 59345
  • Gebied 27 m²
  • Afstand tot de zee 200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief