580 000 €
2109 €/m²
Property 11444 photo 1
Property 11444 photo 2
Property 11444 photo 3
Property 11444 photo 4
Property 11444 photo 5
Property 11444 photo 6
Property 11444 photo 7
Property 11444 photo 8
Property 11444 photo 9
Property 11444 photo 10
Property 11444 photo 11

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 5
  • Bouwjaar: 2011
  • Aantal kamers: 5
  • Niveaus: 5
  • Badkamers: 4
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 5
  • Afstand tot de zee: 16000 m
  • Afstand tot luchthaven: 16 km

Diensten

  • Lift
  • Haard
  • Garage

Beschrijving

Te koop herenhuis van 275 m² in Athene. Het herenhuis is verdeeld over 5 verdieping. De Semi-kelder bestaat uit een slaapkamer, een badkamer. De Begane grond bestaat uit woonkamer, een keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit een slaapkamer, een badkamer, een doucheruimte. De 2e verdieping bestaat uit een slaapkamer. De 3e verdieping bestaat uit een slaapkamer, een doucheruimte. Onroerend goed heeft haard, luifels, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat garage.

The ground floor consists of a playroom, garage and a boiler room.

Furthermore, a similar maisonette of 300sq.m is for sale. Price: 695.000 Euro.

Kificcia is one of the most famous neighbourhoods in northern suburbs of Athens located 18km from the city centre. Kifissia is one the wealthiest areas in Attica with long wide roads covered in lush green, beautiful parks and elegant shops. The streets are bordered with luxurious houses, neoclassical and newly build residences with spacious manicured gardens. At the centre of Kifissia one can find a wide range of shops, shopping malls that provide clothes from famous designers. kifissia proposes many restaurants and bars, for a great night out.