verkocht

Te huur - Appartement 54 m² in Athens

Griekenland Attica Centrum van Athene
Op aanvraag
Property 1142 photo 1
Property 1142 photo 2
Property 1142 photo 3
Property 1142 photo 4
Property 1142 photo 5
Property 1142 photo 6
Property 1142 photo 7

Details

  • Strand: песок и мелкая галька
  • Overige voorzieningen: тенты, автономное отопление, горячая вода от солнечного нагревателя, wi-fi интернет, кондиционер
  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Beschrijving

Te huur appartement van 54 m² in Athene. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
680 000 € 7157 €/m²
  • Objectcode 62328
  • Gebied 95 m²
  • Kamers 3
Verkoop
250 000 € 6250 €/m²
  • Objectcode 62330
  • Gebied 40 m²
  • Kamers 2
Verkoop
275 000 € 6875 €/m²
  • Objectcode 62386
  • Gebied 40 m²
  • Kamers 2
Verkoop
880 000 € 6717 €/m²
  • Objectcode 62389
  • Gebied 131 m²
  • Kamers 5
Verkoop
410 000 € 4019 €/m²
  • Objectcode 62419
  • Gebied 102 m²
  • Kamers 4
Verkoop
285 000 € 5181 €/m²
  • Objectcode 62422
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 2
Verkoop
335 000 € 3722 €/m²
  • Objectcode 62481
  • Gebied 90 m²
  • Kamers 3
Verkoop
76 000 € 1288 €/m²
  • Objectcode 62549
  • Gebied 59 m²
  • Kamers 2
Verkoop
345 000 € 3136 €/m²
  • Objectcode 62550
  • Gebied 110 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief