verkocht

Te koop - Grond 1330 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Polychrono
200 000 €
150 €/m²
Property 113 photo 1
Property 113 photo 2
Property 113 photo 3

Details

  • Strand: песчаный
  • Afstand tot de zee: 60 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 95 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1330 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen.

Locatie