verkocht

Te koop - Grond 6200 m² on the Olympic Coast

Griekenland Macedonië N. Pieria Katerini
Op aanvraag
Property 11087 photo 1
Property 11087 photo 2
Property 11087 photo 3
Property 11087 photo 4
Property 11087 photo 5
Property 11087 photo 6
Property 11087 photo 7
Property 11087 photo 8
Property 11087 photo 9
Property 11087 photo 10
Property 11087 photo 11
Property 11087 photo 12
Property 11087 photo 13
Property 11087 photo 14
Property 11087 photo 15
Property 11087 photo 16
Property 11087 photo 17
Property 11087 photo 18

Details

  • Aantal kamers: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 0,2 km
  • Afstand tot luchthaven: 80 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 6200 m². на Олимпийской Ривьере. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: structuur, put, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

The property owns a large plot of land with an area of 6200 sq.m. On the territory there is a garden with 200 fertile trees. There is an artesian well. The house needs major repairs.

Verkoop
45 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 54379
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
120 000 € 110 000 € 283 €/m²
  • Objectcode 54412
  • Gebied 388 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
140 000 € 350 €/m²
  • Objectcode 54413
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
30 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 54509
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
15 000 € 2 €/m²
  • Objectcode 54512
  • Gebied 5200 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
110 000 € 146 €/m²
  • Objectcode 54577
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
200 000 € 198 €/m²
  • Objectcode 54645
  • Gebied 1010 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
1 400 000 € 1521 €/m²
  • Objectcode 54736
  • Gebied 920 m²
  • Afstand tot de zee 90 m
Verkoop
140 000 € 280 €/m²
  • Objectcode 54834
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
65 000 € 171 €/m²
  • Objectcode 55866
  • Gebied 380 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief