verkocht

Te koop - Villa 525 m² in Attica

Griekenland Attica Rest van Attica
Op aanvraag
Property 1070 photo 1
Property 1070 photo 2
Property 1070 photo 3
Property 1070 photo 4
Property 1070 photo 5
Property 1070 photo 6
Property 1070 photo 7
Property 1070 photo 8
Property 1070 photo 9
Property 1070 photo 10
Property 1070 photo 11
Property 1070 photo 12
Property 1070 photo 13
Property 1070 photo 14
Property 1070 photo 15
Property 1070 photo 16
Property 1070 photo 17
Property 1070 photo 18
Property 1070 photo 19
Property 1070 photo 20
  • Objectcode 1070
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 525 m²
  • Perceeloppervlakte 8000 m²
  • Regio Attica
  • Plaats Rest van Attica (Attica)
  • Aantal kamers 6

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal kamers: 6: 6 спален, 5 ванных, 3 салона, 2 кухни, туалет
  • Overige voorzieningen: барбекю 50 м2 с баром, 300 м3 резервуар для воды, две скважины бесплатной воды, движок 40 ква, бассейн 150 м2 с 2 ванными и туалетом, 2 камина, мебель, лифт, 300 хвойных и 100 плодовых деревьев
  • Afstand tot de zee: 800 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 5 km
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zeezicht
  • Zwembad
  • Lift
  • Haard

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 525 m² in Attica. Onroerend goed heeft haard. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats. Er is een privézwembad aanwezig.

Verkoop
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Objectcode 35090
  • Gebied 450 m²
  • Kamers 5
Verkoop
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Objectcode 36126
  • Gebied 270 m²
  • Kamers 6
Verkoop
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Objectcode 36662
  • Gebied 300 m²
  • Kamers 8
Verkoop
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Objectcode 36818
  • Gebied 500 m²
  • Kamers 7
Verkoop
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Objectcode 40429
  • Gebied 300 m²
  • Kamers 5
Verkoop
3 850 000 € 5133 €/m²
  • Objectcode 41218
  • Gebied 750 m²
  • Kamers 10
Verkoop
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Objectcode 41219
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 4
Verkoop
2 700 000 € 6750 €/m²
  • Objectcode 41912
  • Gebied 400 m²
  • Kamers 8

Abonneer u op de nieuwsbrief