70 000 €
17 €/m²
Property 10193 photo 1
Property 10193 photo 2
Property 10193 photo 3
Property 10193 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 84 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4000 m². в Лутраки. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

The plot is situated in the region of Loutraki, Perachora, and overlooks the sea.

The nearest beach is 1 km away. Also, it has a building density for 200sq.m.

Verkoop
70 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 10193
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
85 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 11416
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
60 000 € 120 €/m²
  • Objectcode 11418
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief