11 objecten op 1 pagina's

Verkoop
110 000 € 1447 €/m²
  • Objectcode 42083
  • Gebied 76 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
87 000 € 1933 €/m²
  • Objectcode 65390
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2
Verkoop
99 000 € 4304 €/m²
  • Objectcode 65453
  • Gebied 23 m²
  • Kamers 1
Verkoop
66 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 62478
  • Gebied 33 m²
  • Kamers 1
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 63233
  • Gebied 90 m²
  • Kamers 2
Verkoop
410 000 € 5061 €/m²
  • Objectcode 63896
  • Gebied 81 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
250 000 € 4629 €/m²
  • Objectcode 63905
  • Gebied 54 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Huur
van 480 € 15 €/m²
  • Objectcode 64158
  • Gebied 32 m²
  • Kamers 1
Huur
van 480 € 10 €/m²
  • Objectcode 65554
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2

Vastgoed in Antigonidon, Thessaloniki

Antigonidon is een van de levendigste en meest centrale wijken van Thessaloniki. Het ligt tussen het historische stadscentrum en de haven en biedt daardoor een gemakkelijke toegang tot winkels, restaurants, universiteiten, kantoren, openbaar vervoer en de promenade aan het water. Vastgoed in Antigonidon is ideaal voor zowel permanente bewoning als voor een investering met een grote huurvraag.

Waarom een woning kopen in Antigonidon

De omgeving van Antigonidon combineert stadsleven met geschiedenis en cultuur. De meeste panden bevinden zich in appartementsgebouwen, waarvan er veel zijn gerenoveerd, met moderne voorzieningen en praktische indelingen. Je vindt er:

  • Kleine studio’s en appartementen met 1 slaapkamer, perfect voor studenten, alleenstaanden of als Airbnb-verhuur
  • Grotere gezinsappartementen met balkons en functionele plattegronden
  • Gerenoveerde appartementen in klassieke gebouwen met hoge plafonds en karakter
  • Investeringspanden met bestaande huurders en een stabiel huurinkomen

Dankzij de centrale ligging is Antigonidon een van de meest gezochte gebieden van Thessaloniki. Woningen behouden hier hun waarde over tijd en kunnen aantrekkelijke rendementen bieden aan investeerders die mikken op langetermijnverhuur, studentenhuisvesting of kortetermijn toeristische verhuur.