6 objecten op 1 pagina's

Verkoop
100 000 € 1785 €/m²
  • Objectcode 58045
  • Gebied 56 m²
  • Kamers 2
Verkoop
185 000 € 3189 €/m²
  • Objectcode 59881
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Verkoop
185 000 € 3189 €/m²
  • Objectcode 59884
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Investeringen Verkoop
450 000 € 2812 €/m²
  • Objectcode 43219
  • Gebied 160 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
145 000 € 906 €/m²
  • Objectcode 57339
  • Gebied 160 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
220 000 € 3235 €/m²
  • Objectcode 63743
  • Gebied 68 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Vastgoed in Ntepo, Thessaloniki – Jouw nieuwe woning in Griekenland

Op zoek naar een woning in Griekenland die stadsleven, comfort en slimme investeringsmogelijkheden combineert? Het stadsdeel Ntepo (Depo) in Thessaloniki is een snelontwikkelende woonwijk die precies dat biedt. Gelegen dicht bij het stadscentrum en de waterkant, is Ntepo ideaal voor zowel permanent wonen als verhuurinvesteringen.

Waarom een woning kopen in Ntepo, Thessaloniki

Ntepo is een goed verbonden stedelijke buurt met een vriendelijke, lokale sfeer. Hier vind je een mix van gerenoveerde appartementen, nieuwbouwprojecten en oudere woningen met karakter – vaak tegen betaalbaardere prijzen dan in het allermooiste centrum van Thessaloniki.

  • Uitstekende ligging: vlotte toegang tot het stadscentrum, universiteiten en de haven.
  • Openbaar vervoer: frequente bussen en in de toekomst nabijgelegen metroverbindingen.
  • Dagelijks comfort: supermarkten, cafés, apotheken en diensten op loopafstand.
  • Lokaal leven: traditionele bakkerijen, tavernes en parken in de buurt.

Soorten woningen beschikbaar in Ntepo

De vastgoedmarkt in Ntepo is dynamisch en divers en geschikt voor een breed scala aan kopers:

  • Appartementen voor gezinnen: ruime flats met 2–3 slaapkamers in woongebouwen.
  • Studio’s en appartementen met 1 slaapkamer: ideaal voor studenten, jonge professionals of verhuur op korte termijn.
  • Renovatieprojecten: oudere panden tegen aantrekkelijke prijzen met veel potentieel voor waardevermeerdering.