Maria Kabani

Persoonsgegevens van de partner
Maria Kabani

Maria Kabani

Real Estate Consultant

Agentobjecten

Verkoop
1 700 000 € 3148 €/m²
  • Objectcode 63929
  • Gebied 540 m²
  • Kamers 11
Verkoop
25 000 € 595 €/m²
  • Objectcode 63931
  • Gebied 42 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
170 000 € 283 €/m²
  • Objectcode 64860
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 220 m
Verkoop
430 000 € 172 €/m²
  • Objectcode 64900
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
240 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 64902
  • Gebied 22765 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
600 000 € 211 €/m²
  • Objectcode 65598
  • Gebied 2835 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 65605
  • Gebied 812 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
92 000 € 230 €/m²
  • Objectcode 65633
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief