Over het bedrijf
kantoren en medewerkers
Onze kantoren
Levensduur van het bedrijf
+30 2310 591 431
Sales Agent
+30 2310 591 431
sales@grekodom.com
Agentobjecten
Verkoop
228 000 €
2257 €/m²
Commercieel vastgoed
Thessaloniki
Objectcode
58889
Gebied
101 m²
Afstand tot de zee
4000 m
Verkoop
600 000 €
5454 €/m²
Appartement
Thessaloniki
Objectcode
58932
Gebied
110 m²
Kamers
4
Verkoop
105 000 €
2100 €/m²
Appartement
Sithonia
Objectcode
60422
Gebied
50 m²
Kamers
2
Wij raden aan
Verkoop
250 000 €
1136 €/m²
Vrijstaande woning
Athos
Objectcode
60481
Gebied
220 m²
Kamers
8
Verkoop
55 000 €
110 €/m²
Grond
Sithonia
Objectcode
60497
Gebied
500 m²
Afstand tot de zee
600 m
Wij raden aan
Huur
van 1 800 € /per month
18 €/m²
Appartement
Thessaloniki
Objectcode
65831
Gebied
100 m²
Kamers
3
Wij raden aan
Huur
van 560 €
11 €/m²
Appartement
Thessaloniki
Objectcode
65833
Gebied
50 m²
Kamers
3
Wij raden aan
Huur
van 420 € /per month
11 €/m²
Appartement
Thessaloniki
Objectcode
65835
Gebied
36 m²
Kamers
1
Versturen
Achternaam, voornaam
Telefoon
Email
Bericht
Toestemming voor de verwerking van persoonsgegevens. gegevens
Abonneren
Ik wil graag updates en promotionele informatie ontvangen met behulp van mijn contactgegevens die relevant zijn voor mijn interesses en voorkeuren, in overeenstemming met
Privacybeleid
Meer details hier
Ok