verkocht

Te koop - Maisonnette 100 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra
Op aanvraag
Property 878 photo 1

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Strand: песчаный
  • Aantal kamers: 4: подвал 15 кв.м. 1 этаж: зал с кухней и санузел. 2 этаж: 3 спальные и ванная.
  • Overige voorzieningen: Общий бассейн, вся мебель, отопление
  • Afstand tot de zee: 100 m
  • Afstand tot luchthaven: 94 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zeezicht
  • Zwembad

Beschrijving

Te koop herenhuis van 100 m² op het schiereiland Kassandra, regio Chalkidiki. Het herenhuis is verdeeld over 0 verdieping. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats. Er is een privézwembad aanwezig.

Offered for sale a maisonette of 100 sq.m on the peninsula of Kassandra, Chalkidiki. The basement of 15 sq.m consists of an open plan room. 1st floor consists of a living room with a kitchen and a bathroom. 2nd floor consists of 3 bedrooms and a bathroom.

Verkoop
230 000 € 2169 €/m²
  • Objectcode 32756
  • Gebied 106 m²
  • Kamers 4
Verkoop
170 000 € 2833 €/m²
  • Objectcode 36076
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 3
Verkoop
470 000 € 2937 €/m²
  • Objectcode 40243
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 5
Verkoop
165 000 € 1941 €/m²
  • Objectcode 43214
  • Gebied 85 m²
  • Kamers 3
Verkoop
175 000 € 2058 €/m²
  • Objectcode 43215
  • Gebied 85 m²
  • Kamers 3
Verkoop
300 000 € 1754 €/m²
  • Objectcode 43854
  • Gebied 171 m²
  • Kamers 5
Verkoop
450 000 € 2727 €/m²
  • Objectcode 45168
  • Gebied 165 m²
  • Kamers 7
Verkoop
950 000 € 6333 €/m²
  • Objectcode 46903
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 6
Verkoop
860 000 € 5733 €/m²
  • Objectcode 48594
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 6
Verkoop
450 000 € 3000 €/m²
  • Objectcode 48808
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 5

Abonneer u op de nieuwsbrief