Property 65340 photo 1
Property 65340 photo 2
Property 65340 photo 3
Property 65340 photo 4
Property 65340 photo 5
Property 65340 photo 6
Property 65340 photo 7
Property 65340 photo 8
Property 65340 photo 9
Property 65340 photo 10
Property 65340 photo 11

Details

  • verdieping: 1e verdieping
  • Bouwjaar: 2025
  • Aantal kamers: 3
  • Accommodatie: 82
  • Verwarmingstype: electric
  • Staat: In aanbouw
  • Vloertype: tiles, wood
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 1900 m
  • Afstand tot luchthaven: 26 km

Diensten

  • Lift
  • Voorraadkast
  • Toegang voor mensen met een beperking
  • Satelliet-tv
  • Golden Visa

Beschrijving

Te koop appartement van 82 m² in Athene in aanbouw. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een badkamer, een badkamer, een voorraadkast. Квартира heeft een hoekige opstelling. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, luifels, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand.

Verkoop
452 000 € 5445 €/m²
  • Objectcode 65224
  • Gebied 83 m²
  • Kamers 3
Verkoop
450 000 € 5000 €/m²
  • Objectcode 46911
  • Gebied 90 m²
  • Kamers 3
Verkoop
460 000 € 3833 €/m²
  • Objectcode 44105
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 4
Verkoop
800 000 € 700 000 € 5600 €/m²
  • Objectcode 64174
  • Gebied 125 m²
  • Kamers 4
Verkoop
510 000 € 3187 €/m²
  • Objectcode 65254
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 4
Verkoop
550 000 € 5000 €/m²
  • Objectcode 65667
  • Gebied 110 m²
  • Kamers 3
Verkoop
550 000 € 4365 €/m²
  • Objectcode 52069
  • Gebied 126 m²
  • Kamers 3
Verkoop
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • Objectcode 56427
  • Gebied 88 m²
  • Kamers 3
Verkoop
470 000 € 2186 €/m²
  • Objectcode 41871
  • Gebied 215 m²
  • Kamers 4
Verkoop
650 000 € 4642 €/m²
  • Objectcode 56370
  • Gebied 140 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief