Op aanvraag
Property 65205 photo 1
Property 65205 photo 2
Property 65205 photo 3
Property 65205 photo 4
Property 65205 photo 5
Property 65205 photo 6
Property 65205 photo 7
Property 65205 photo 8
Property 65205 photo 9
Property 65205 photo 10
Property 65205 photo 11
Property 65205 photo 12
Property 65205 photo 13
Property 65205 photo 14

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 1990
  • Jaar van renovatie: 2026
  • Aantal kamers: 1
  • Verwarmingstype: gas
  • Energieklasse: C
  • Badkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 30 m
  • Afstand tot luchthaven: 12 km

Diensten

  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 30 m² in de buitenwijken van Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: woonkamer met keuken, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. Er is geen lift in het gebouw.

Verkoop
395 000 € 3726 €/m²
  • Objectcode 63874
  • Gebied 106 m²
  • Kamers 4
Huur
van 500 € 7 €/m²
  • Objectcode 64166
  • Gebied 65 m²
  • Kamers 2
Verkoop
230 000 € 3484 €/m²
  • Objectcode 57123
  • Gebied 66 m²
  • Kamers 2
Verkoop
300 000 € 1276 €/m²
  • Objectcode 38880
  • Gebied 235 m²
  • Kamers 5
Verkoop
260 000 € 3095 €/m²
  • Objectcode 60881
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
405 000 € 3820 €/m²
  • Objectcode 63870
  • Gebied 106 m²
  • Kamers 4
Verkoop
100 000 € 1562 €/m²
  • Objectcode 59614
  • Gebied 64 m²
  • Kamers 3
Verkoop
130 000 € 1511 €/m²
  • Objectcode 61154
  • Gebied 86 m²
  • Kamers 3
Verkoop
130 000 € 125 000 € 961 €/m²
  • Objectcode 61094
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 6

Abonneer u op de nieuwsbrief