Property 64810 photo 1

Details

  • Bouwjaar: 2026
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: gas
  • Staat: In aanbouw
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 7 km

Beschrijving

Te koop appartement van 87 m² in Thessaloniki in aanbouw. Het appartement is gelegen op de 6e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een badkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats, garage.

Verkoop
470 000 € 5595 €/m²
  • Objectcode 61620
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
370 000 € 6379 €/m²
  • Objectcode 61622
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Verkoop
266 000 € 2742 €/m²
  • Objectcode 62059
  • Gebied 97 m²
  • Kamers 3
Verkoop
310 000 € 4843 €/m²
  • Objectcode 62082
  • Gebied 64 m²
  • Kamers 2
Verkoop
279 000 € 3321 €/m²
  • Objectcode 62449
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
360 000 € 4235 €/m²
  • Objectcode 62663
  • Gebied 85 m²
  • Kamers 3
Verkoop
285 000 € 3653 €/m²
  • Objectcode 63264
  • Gebied 78 m²
  • Kamers 5
Verkoop
285 000 € 275 000 € 3437 €/m²
  • Objectcode 63865
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 3
Verkoop
410 000 € 5061 €/m²
  • Objectcode 63896
  • Gebied 81 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
300 000 € 6000 €/m²
  • Objectcode 63988
  • Gebied 50 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief