Property 64594 photo 1

Details

  • Bouwjaar: 2025
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: gas
  • Staat: In aanbouw
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 700 m
  • Afstand tot luchthaven: 10 km

Diensten

  • Lift
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 67 m² in Thessaloniki in aanbouw. Het appartement is gelegen op de 4e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer, een keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft luifels, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

Υπό κατασκευή διαμέρισματα,έμειναν 2 διαμέρισματα.1Δ , Σαλόνι μεγάλο κουζίνα και μπάνιο

Υπάρχει δυνατότητα κατόπιν συνεννόησης να γίνουν 2 δωμάτια

Verkoop
188 000 € 4476 €/m²
  • Objectcode 63924
  • Gebied 42 m²
  • Kamers 2
Verkoop
240 000 € 2285 €/m²
  • Objectcode 63941
  • Gebied 105 m²
  • Kamers 3
Verkoop
300 000 € 6000 €/m²
  • Objectcode 63988
  • Gebied 50 m²
  • Kamers 2
Verkoop
200 000 € 3174 €/m²
  • Objectcode 64262
  • Gebied 63 m²
  • Kamers 2
Verkoop
185 000 € 3135 €/m²
  • Objectcode 64263
  • Gebied 59 m²
  • Kamers 2
Verkoop
193 000 € 3327 €/m²
  • Objectcode 64264
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Verkoop
200 000 € 3174 €/m²
  • Objectcode 64273
  • Gebied 63 m²
  • Kamers 2
Verkoop
195 000 € 3362 €/m²
  • Objectcode 64275
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Verkoop
185 000 € 2202 €/m²
  • Objectcode 64447
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
210 000 € 3333 €/m²
  • Objectcode 64469
  • Gebied 63 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief