Property 62607 photo 1
Property 62607 photo 2
Property 62607 photo 3
Property 62607 photo 4
Property 62607 photo 5
Property 62607 photo 6
Property 62607 photo 7
Property 62607 photo 8
Property 62607 photo 9
Property 62607 photo 10
Property 62607 photo 11
Property 62607 photo 12
Property 62607 photo 13
Property 62607 photo 14
Property 62607 photo 15
Property 62607 photo 16
Property 62607 photo 17
Property 62607 photo 18

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 4
  • Bouwjaar: 2007
  • Aantal kamers: 4
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 3150 m
  • Afstand tot luchthaven: 18 km

Diensten

  • Lift
  • Voorraadkast
  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 90 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 4e verdieping verdieping en bestaat uit: 3 slaapkamers, woonkamer met keuken, een badkamer, een badkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

Verkoop
168 000 € 1846 €/m²
  • Objectcode 65967
  • Gebied 91 m²
  • Kamers 3
Verkoop
165 000 € 2357 €/m²
  • Objectcode 63831
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 3
Verkoop
155 000 € 1550 €/m²
  • Objectcode 65510
  • Gebied 100 m²
  • Kamers 4
Verkoop
175 000 € 3301 €/m²
  • Objectcode 65289
  • Gebied 53 m²
  • Kamers 2
Verkoop
165 000 € 3055 €/m²
  • Objectcode 64267
  • Gebied 54 m²
  • Kamers 2
Verkoop
150 000 € 140 000 € 1944 €/m²
  • Objectcode 66115
  • Gebied 72 m²
  • Kamers 3
Verkoop
160 000 € 2285 €/m²
  • Objectcode 65023
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 3
Verkoop
170 000 € 2833 €/m²
  • Objectcode 65936
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 2
Verkoop
188 000 € 4585 €/m²
  • Objectcode 63922
  • Gebied 41 m²
  • Kamers 2
Verkoop
195 000 € 4333 €/m²
  • Objectcode 63920
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief