Property 62328 photo 1
Property 62328 photo 2
Property 62328 photo 3
Property 62328 photo 4
Property 62328 photo 5
Property 62328 photo 6
Property 62328 photo 7
Property 62328 photo 8
Property 62328 photo 9
Property 62328 photo 10
Property 62328 photo 11
Property 62328 photo 12
Property 62328 photo 13
Property 62328 photo 14
Property 62328 photo 15
Property 62328 photo 16
Property 62328 photo 17

Details

  • verdieping: 5e verdieping
  • Bouwjaar: 2024
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: electric
  • Vloertype: oak wood
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 2870 m
  • Afstand tot luchthaven: 33 km

Beschrijving

Te koop appartement van 95 m² in Athene. Het appartement is gelegen op de 5e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, 2 doucheruimtes. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, garage.

The maisonette is located in the Alimos area,

Energy Class A+, Installation of Photovoltaic systems for the production of electrical energy (Net Metering), Autonomous Heating with a Heat Pump, Fire detection system in all areas of the apartment, Security doors, Pre-installation for electric awning and electric curtains.

Verkoop
584 000 € 6790 €/m²
  • Objectcode 65344
  • Gebied 86 m²
  • Kamers 3
Verkoop
550 000 € 5238 €/m²
  • Objectcode 60366
  • Gebied 105 m²
  • Kamers 4
Verkoop
800 000 € 1975 €/m²
  • Objectcode 52316
  • Gebied 405 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Objectcode 58253
  • Gebied 104 m²
  • Kamers 3
Verkoop
550 000 € 370 000 € 1712 €/m²
  • Objectcode 14806
  • Gebied 216 m²
  • Kamers 7
Verkoop
715 000 € 5500 €/m²
  • Objectcode 64856
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 4
Verkoop
800 000 € 6250 €/m²
  • Objectcode 36714
  • Gebied 128 m²
  • Kamers 4
Verkoop
620 000 € 4133 €/m²
  • Objectcode 65460
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 5
Verkoop
553 000 € 6583 €/m²
  • Objectcode 65337
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
560 000 € 8000 €/m²
  • Objectcode 53010
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief