Property 62082 photo 1
Property 62082 photo 2
Property 62082 photo 3
Property 62082 photo 4
Property 62082 photo 5

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 6
  • Bouwjaar: 2026
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: gas
  • Staat: In aanbouw
  • Energieklasse: A+
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 600 m
  • Afstand tot luchthaven: 6 km

Diensten

  • Lift
  • Voorraadkast
  • Toegang
  • Dubbel glas
  • Luxe Huis (Lux)

Beschrijving

Te koop appartement van 64 m² in Thessaloniki in aanbouw. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

Verkoop
290 000 € 1933 €/m²
  • Objectcode 36771
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 4
Verkoop
405 000 € 2700 €/m²
  • Objectcode 41514
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 4
Verkoop
380 000 € 2533 €/m²
  • Objectcode 41515
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 4
Verkoop
450 000 € 2812 €/m²
  • Objectcode 43058
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 2
Verkoop
250 000 € 4166 €/m²
  • Objectcode 48551
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 3
Verkoop
410 000 € 2808 €/m²
  • Objectcode 51445
  • Gebied 146 m²
  • Kamers 5
Verkoop
270 000 € 6000 €/m²
  • Objectcode 52533
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2
Verkoop
400 000 € 2962 €/m²
  • Objectcode 53017
  • Gebied 135 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
270 000 € 3600 €/m²
  • Objectcode 54691
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 2
Verkoop
330 000 € 3055 €/m²
  • Objectcode 55996
  • Gebied 108 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief