Property 61606 photo 1

Details

  • Bouwjaar: 1930
  • Jaar van renovatie: 2023
  • Verwarmingstype: gas
  • Afstand tot de zee: 6000 m
  • Afstand tot luchthaven: 36 km

Beschrijving

Te koop здание gebied 500 m² in Athene. Onroerend goed heeft verwarming. Onroerend goed omvat tuin.

The building is located in the Metaxourgio area

It is leased until 2034

Monthly rent €3,000 with the possibility of a 5% increase per year

Verkoop
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Objectcode 42118
  • Gebied 460 m²
  • Afstand tot de zee 15400 m
Verkoop
960 000 € 1411 €/m²
  • Objectcode 43362
  • Gebied 680 m²
  • Kamers 9
Verkoop
850 000 € 1049 €/m²
  • Objectcode 44408
  • Gebied 810 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
960 000 € 2051 €/m²
  • Objectcode 47328
  • Gebied 468 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
920 000 € 1869 €/m²
  • Objectcode 49129
  • Gebied 492 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Objectcode 53238
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
800 000 € 1600 €/m²
  • Objectcode 54626
  • Gebied 500 m²
  • Kamers 6
Verkoop
1 050 000 € 3500 €/m²
  • Objectcode 54731
  • Gebied 300 m²
  • Kamers 6
Verkoop
950 000 € 3006 €/m²
  • Objectcode 56358
  • Gebied 316 m²
  • Kamers 5
Verkoop
1 250 000 € 1879 €/m²
  • Objectcode 57343
  • Gebied 665 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief