175 000 €
3365 €/m²
Property 60289 photo 1
Property 60289 photo 2
Property 60289 photo 3
Property 60289 photo 4
Property 60289 photo 5
Property 60289 photo 6
Property 60289 photo 7
Property 60289 photo 8
Property 60289 photo 9
Property 60289 photo 10
Property 60289 photo 11
Property 60289 photo 12
Property 60289 photo 13
Property 60289 photo 14
Property 60289 photo 15
Property 60289 photo 16
Property 60289 photo 17
Property 60289 photo 18
Property 60289 photo 19
Property 60289 photo 20

Details

  • verdieping: 1e verdieping
  • Bouwjaar: 2000
  • Jaar van renovatie: 2024
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: diesel
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 5500 m
  • Afstand tot luchthaven: 41 km

Diensten

  • Lift
  • Voorraadkast
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 52 m² in Athene. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op het bos. Onroerend goed heeft airconditioner, luifels, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

The apartment is located in the Haidari area

Locatie