750 000 € 600 000 €
6000 €/m²
Property 58935 photo 1
Property 58935 photo 2
Property 58935 photo 3
Property 58935 photo 4
Property 58935 photo 5
Property 58935 photo 6
Property 58935 photo 7
Property 58935 photo 8
Property 58935 photo 9

Details

  • Bouwjaar: 2007
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: electric
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 900 m
  • Afstand tot luchthaven: 19 km

Beschrijving

Te koop appartement van 100 m² in Athene. Het appartement is gelegen op de 4e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, 2 badkamers. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, luifels, barbecueplek, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand.

The apartment is located in the Voula area.

Verkoop
1 100 000 € 6470 €/m²
  • Objectcode 8164
  • Gebied 170 m²
  • Kamers 3
Verkoop
730 000 € 690 000 € 8625 €/m²
  • Objectcode 24676
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 3
Verkoop
900 000 € 720 000 € 3600 €/m²
  • Objectcode 25072
  • Gebied 200 m²
  • Kamers 4
Verkoop
800 000 € 4571 €/m²
  • Objectcode 34147
  • Gebied 175 m²
  • Kamers 4
Verkoop
745 000 € 4656 €/m²
  • Objectcode 34315
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 3
Verkoop
700 000 € 4320 €/m²
  • Objectcode 38732
  • Gebied 162 m²
  • Kamers 4
Verkoop
740 000 € 710 000 € 5680 €/m²
  • Objectcode 58938
  • Gebied 125 m²
  • Kamers 4
Verkoop
735 000 € 6621 €/m²
  • Objectcode 64242
  • Gebied 111 m²
  • Kamers 4
Verkoop
715 000 € 5500 €/m²
  • Objectcode 64856
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 4
Verkoop
705 000 € 5507 €/m²
  • Objectcode 65052
  • Gebied 128 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief