Property 58918 photo 1

Details

  • Bouwjaar: 2024
  • Aantal kamers: 5
  • Verwarmingstype: gas
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 480 m
  • Afstand tot luchthaven: 33 km

Beschrijving

Te koop herenhuis van 175 m² in Athene in aanbouw. Het herenhuis is verdeeld over 2 verdieping. De 7e verdieping bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. De 8e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, 2 doucheruimtes. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, garage.

The maisonette is located in the area of Paleo Faliro

It has an intercom

Deliverable 1/2025

Verkoop
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Objectcode 19657
  • Gebied 232 m²
  • Kamers 5
Verkoop
900 000 € 6000 €/m²
  • Objectcode 63853
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 4
Verkoop
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Objectcode 58430
  • Gebied 125 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Objectcode 65134
  • Gebied 158 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Objectcode 60412
  • Gebied 245 m²
  • Kamers 5
Verkoop
830 000 € 3915 €/m²
  • Objectcode 46659
  • Gebied 212 m²
  • Kamers 4
Verkoop
800 000 € 4907 €/m²
  • Objectcode 65894
  • Gebied 163 m²
  • Kamers 6
Verkoop
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Objectcode 64180
  • Gebied 146 m²
  • Kamers 5
Verkoop
765 000 € 5666 €/m²
  • Objectcode 64866
  • Gebied 135 m²
  • Kamers 4
Verkoop
850 000 € 5902 €/m²
  • Objectcode 64863
  • Gebied 144 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief