75 000 € 69 000 €
10 €/m²
Property 58481 photo 1
Property 58481 photo 2
Property 58481 photo 3
Property 58481 photo 4
Property 58481 photo 5
Property 58481 photo 6
Property 58481 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 300 m
  • Afstand tot luchthaven: 10 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6400 m². в пригороде города Салоники. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 300 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

Verkoop
100 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 8515
  • Gebied 5800 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
100 000 € 85 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 28972
  • Gebied 6441 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
80 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 31417
  • Gebied 4200 m²
  • Afstand tot de zee 4800 m
Verkoop
105 000 € 75 000 € 150 €/m²
  • Objectcode 32007
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 16 m
Verkoop
65 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 33200
  • Gebied 690 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
100 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 34662
  • Gebied 7900 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
110 000 € 156 €/m²
  • Objectcode 34976
  • Gebied 705 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
65 000 € 112 €/m²
  • Objectcode 35077
  • Gebied 580 m²
  • Afstand tot de zee 16000 m
Verkoop
96 000 € 120 €/m²
  • Objectcode 35523
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
90 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 36463
  • Gebied 6100 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief