Op aanvraag
Property 58452 photo 1
Property 58452 photo 2
Property 58452 photo 3
Property 58452 photo 4
Property 58452 photo 5
Property 58452 photo 6
Property 58452 photo 7
Property 58452 photo 8
Property 58452 photo 9
Property 58452 photo 10
Property 58452 photo 11
Property 58452 photo 12
Property 58452 photo 13
Property 58452 photo 14
Property 58452 photo 15
Property 58452 photo 16
Property 58452 photo 17
Property 58452 photo 18

Details

  • Bouwjaar: 1998
  • Jaar van renovatie: 2019
  • Aantal kamers: 4
  • Verwarmingstype: gas
  • Energieklasse: A+
  • Niveaus: 4
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 4500 m
  • Afstand tot luchthaven: 7 km

Beschrijving

Te koop herenhuis van 290 m² in de buitenwijken van Thessaloniki. Het herenhuis is verdeeld over 4 verdieping. De Kelder bestaat uit een slaapkamer. De Semi-kelder bestaat uit een slaapkamer, een doucheruimte. De Begane grond bestaat uit woonkamer, een keuken. De 1e verdieping bestaat uit een slaapkamer, een doucheruimte. Onroerend goed heeft haard, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat tuin, garage. De eigenaren hebben toegang tot een gemeenschappelijk zwembad op het terrein.

Verkoop
500 000 € 2136 €/m²
  • Objectcode 30042
  • Gebied 234 m²
  • Kamers 6
Verkoop
320 000 € 2909 €/m²
  • Objectcode 51434
  • Gebied 110 m²
  • Kamers 4
Verkoop
315 000 € 1400 €/m²
  • Objectcode 54471
  • Gebied 225 m²
  • Kamers 5
Verkoop
500 000 € 2777 €/m²
  • Objectcode 64510
  • Gebied 180 m²
  • Kamers 6
Verkoop
163 000 € 848 €/m²
  • Objectcode 59562
  • Gebied 192 m²
  • Kamers 5
Verkoop
353 000 € 2674 €/m²
  • Objectcode 60508
  • Gebied 132 m²
  • Kamers 4
Verkoop
384 000 € 3310 €/m²
  • Objectcode 57119
  • Gebied 116 m²
  • Kamers 4
Verkoop
235 000 € 1291 €/m²
  • Objectcode 61341
  • Gebied 182 m²
  • Kamers 4
Verkoop
260 000 € 240 000 € 1021 €/m²
  • Objectcode 30254
  • Gebied 235 m²
  • Kamers 6
Verkoop
360 000 € 1531 €/m²
  • Objectcode 64433
  • Gebied 235 m²
  • Kamers 6

Abonneer u op de nieuwsbrief