Op aanvraag
Property 58272 photo 1
Property 58272 photo 2
Property 58272 photo 3
Property 58272 photo 4
Property 58272 photo 5
Property 58272 photo 6
Property 58272 photo 7
Property 58272 photo 8
Property 58272 photo 9
Property 58272 photo 10
Property 58272 photo 11
Property 58272 photo 12
Property 58272 photo 13
Property 58272 photo 14
Property 58272 photo 15
Property 58272 photo 16
Property 58272 photo 17
Property 58272 photo 18
Property 58272 photo 19
Property 58272 photo 20
Property 58272 photo 21
Property 58272 photo 22
Property 58272 photo 23

Details

  • Bouwjaar: 2005
  • Aantal kamers: 7
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 5
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 600 m
  • Afstand tot luchthaven: 107 km

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 290 m² в Лутраки. De Semi-kelder bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een badkamer, een voorraadkast. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een keuken, een badkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, luifels, verwarming. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

The detached house is located in the area of Loutraki - Ismia.

Verkoop
500 000 € 3125 €/m²
  • Objectcode 13160
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 060 000 € 3533 €/m²
  • Objectcode 11411
  • Gebied 300 m²
  • Kamers 10
Verkoop
320 000 € 1523 €/m²
  • Objectcode 12199
  • Gebied 210 m²
  • Kamers 7
Verkoop
1 650 000 € 4852 €/m²
  • Objectcode 59467
  • Gebied 340 m²
  • Kamers 8
Verkoop
750 000 € 4687 €/m²
  • Objectcode 14363
  • Gebied 160 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
1 200 000 € 2553 €/m²
  • Objectcode 19500
  • Gebied 470 m²
  • Kamers 11
Verkoop
950 000 € 2526 €/m²
  • Objectcode 23311
  • Gebied 376 m²
  • Kamers 7
Verkoop
375 000 € 2343 €/m²
  • Objectcode 11406
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 250 000 € 5787 €/m²
  • Objectcode 25487
  • Gebied 216 m²
  • Kamers 4
Verkoop
129 000 € 1032 €/m²
  • Objectcode 57247
  • Gebied 125 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief