130 000 €
813 €/m²
Property 57784 photo 1
Property 57784 photo 2
Property 57784 photo 3
Property 57784 photo 4
Property 57784 photo 5
Property 57784 photo 6
Property 57784 photo 7
Property 57784 photo 8
Property 57784 photo 9
Property 57784 photo 10
Property 57784 photo 11
Property 57784 photo 12
Property 57784 photo 13
Property 57784 photo 14
Property 57784 photo 15

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 2008
  • Aantal kamers: 6
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot luchthaven: 17 km

Diensten

  • Parkeren
  • Toegang
  • Dubbel glas
  • Interne trap

Beschrijving

Te koop herenhuis van 160 m² in de buitenwijken van Thessaloniki. Het herenhuis is verdeeld over 3 verdieping. De Semi-kelder bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad.Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

The property is delivered as is .

Locatie