Te koop - Grond 472 m² on the Olympic Coast

Griekenland Macedonië N. Pieria Korinos Koekoek
40 000 € 35 000 €
74 €/m²
Property 57745 photo 1
Property 57745 photo 2
Property 57745 photo 3
Property 57745 photo 4

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,8
  • Afstand tot de zee: 13500 m
  • Afstand tot luchthaven: 85 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 472 m². на Олимпийской Ривьере. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 370 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen.

Locatie