Te koop - Grond 1894 m² on the Olympic Coast

Griekenland Macedonië N. Pieria Korinos Koekoek
67 000 €
35 €/m²
Property 57394 photo 1
Property 57394 photo 2
Property 57394 photo 3
Property 57394 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 9000 m
  • Afstand tot luchthaven: 85 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 1894 m². на Олимпийской Ривьере. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: structuur, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
90 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 56040
  • Gebied 450 m²
  • Afstand tot de zee 9500 m
Verkoop
70 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 56292
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
65 000 € 91 €/m²
  • Objectcode 56884
  • Gebied 713 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
65 000 € 162 €/m²
  • Objectcode 57173
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
90 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 57336
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
67 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 57394
  • Gebied 1894 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
92 000 € 115 €/m²
  • Objectcode 57570
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
60 000 € 98 €/m²
  • Objectcode 57899
  • Gebied 612 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
60 000 € 226 €/m²
  • Objectcode 57936
  • Gebied 265 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
85 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 58015
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief