Property 52533 photo 1
Property 52533 photo 2
Property 52533 photo 3
Property 52533 photo 4
Property 52533 photo 5
Property 52533 photo 6
Property 52533 photo 7
Property 52533 photo 8
Property 52533 photo 9
Property 52533 photo 10
Property 52533 photo 11

Details

  • Bouwjaar: 2022
  • Aantal kamers: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot luchthaven: 13 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard

Beschrijving

Te koop appartement van 45 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 8e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer, een keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft haard. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is geen lift in het gebouw. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Area: Faliro

Verkoop
380 000 € 2111 €/m²
  • Objectcode 36590
  • Gebied 180 m²
  • Kamers 3
Verkoop
290 000 € 1933 €/m²
  • Objectcode 36771
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 4
Verkoop
380 000 € 2533 €/m²
  • Objectcode 41515
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 4
Verkoop
250 000 € 4166 €/m²
  • Objectcode 48551
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 3
Verkoop
270 000 € 6000 €/m²
  • Objectcode 52533
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2
Verkoop
400 000 € 2962 €/m²
  • Objectcode 53017
  • Gebied 135 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
270 000 € 3600 €/m²
  • Objectcode 54691
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 2
Verkoop
330 000 € 3055 €/m²
  • Objectcode 55996
  • Gebied 108 m²
  • Kamers 4
Verkoop
240 000 € 2181 €/m²
  • Objectcode 56651
  • Gebied 110 m²
  • Kamers 4
Verkoop
250 000 € 2066 €/m²
  • Objectcode 56786
  • Gebied 121 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief