Te koop - Vrijstaande woning 256 m² in the suburbs of Thessaloniki

Griekenland Thessaloniki Thessaloniki - Voorstedelijke gemeenten Klein Hart
480 000 €
1875 €/m²
Property 51028 photo 1
Property 51028 photo 2
Property 51028 photo 3
Property 51028 photo 4
Property 51028 photo 5
Property 51028 photo 6
Property 51028 photo 7
Property 51028 photo 8
Property 51028 photo 9
Property 51028 photo 10
Property 51028 photo 11
Property 51028 photo 12
Property 51028 photo 13
Property 51028 photo 14
Property 51028 photo 15
Property 51028 photo 16
Property 51028 photo 17
Property 51028 photo 18
Property 51028 photo 19
Property 51028 photo 20
Property 51028 photo 21
Property 51028 photo 22
Property 51028 photo 23
Property 51028 photo 24
Property 51028 photo 25
Property 51028 photo 26
Property 51028 photo 27
Property 51028 photo 28
Property 51028 photo 29
Property 51028 photo 30
Property 51028 photo 31

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2000
  • Aantal kamers: 6
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 5
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 7000 m
  • Afstand tot luchthaven: 7 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard
  • Voorraadkast
  • Garage

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 256 m² в пригороде города Салоники. De Semi-kelder bestaat uit De Begane grond bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin, garage.