Te koop - Appartement 204 m² in Athens

Griekenland Attica Centrum van Athene
597 000 €
2926 €/m²
Property 50958 photo 1
Property 50958 photo 2
Property 50958 photo 3
Property 50958 photo 4
Property 50958 photo 5
  • Objectcode 50958
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Appartement
  • Gebied 204 m²
  • Perceeloppervlakte 175 m²
  • Regio Athens
  • Plaats Centrum van Athene (Attica)

Details

  • Bouwjaar: 1975
  • Afstand tot de zee: 14000 m
  • Afstand tot luchthaven: 8 km

Beschrijving

Te koop appartement van 204 m² in Athene. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat tuin.

Locatie