Te koop - Grond 465 m² on the island of Thassos

Griekenland Macedonië Prefectuur Kavala Thassos
50 000 €
107 €/m²
Property 48510 photo 1
Property 48510 photo 2
Property 48510 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 2300 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 0,5 km
  • Afstand tot luchthaven: 40 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 465 m². на острове Тасос. Het maakt deel uit van het stadsplan. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 240 m².

Locatie