Te koop - Vrijstaande woning 100 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Nea Potidea
300 000 €
3000 €/m²
Property 44599 photo 1
Property 44599 photo 2
Property 44599 photo 3
Property 44599 photo 4
Property 44599 photo 5
Property 44599 photo 6
Property 44599 photo 7
Property 44599 photo 8
Property 44599 photo 9
Property 44599 photo 10
Property 44599 photo 11
Property 44599 photo 12
Property 44599 photo 13
Property 44599 photo 14
Property 44599 photo 15

Details

  • Bouwjaar: 1981
  • Jaar van renovatie: 2012
  • Aantal kamers: 3
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot luchthaven: 59 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard

Beschrijving

Te koop 1 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 100 m² на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het huisje bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht. Onroerend goed heeft haard, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Verkoop
430 000 € 3909 €/m²
  • Objectcode 22951
  • Gebied 110 m²
  • Kamers 4
Verkoop
430 000 € 4526 €/m²
  • Objectcode 59704
  • Gebied 95 m²
  • Kamers 4
Verkoop
380 000 € 1266 €/m²
  • Objectcode 7229
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
300 000 € 2272 €/m²
  • Objectcode 62668
  • Gebied 132 m²
  • Kamers 3
Verkoop
330 000 € 3142 €/m²
  • Objectcode 63653
  • Gebied 105 m²
  • Kamers 5
Verkoop
320 000 € 1729 €/m²
  • Objectcode 56982
  • Gebied 185 m²
  • Kamers 10
Verkoop
400 000 € 2666 €/m²
  • Objectcode 59760
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 3
Verkoop
430 000 € 2866 €/m²
  • Objectcode 62760
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 4
Verkoop
420 000 € 3088 €/m²
  • Objectcode 47695
  • Gebied 136 m²
  • Kamers 5
Verkoop
270 000 € 2250 €/m²
  • Objectcode 22114
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief