Te koop - Grond 2720 m² on the island of Thassos

Griekenland Macedonië Prefectuur Kavala Thassos
70 000 €
25 €/m²
Property 4174 photo 1
Property 4174 photo 2
Property 4174 photo 3
Property 4174 photo 4
Property 4174 photo 5
Property 4174 photo 6
Property 4174 photo 7
Property 4174 photo 8
Property 4174 photo 9
Property 4174 photo 10
Property 4174 photo 11
Property 4174 photo 12

Details

  • Afstand tot de zee: 2900 m
  • Afstand tot luchthaven: 30 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2720 m². на острове Тасос. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen.

Verkoop
65 000 €
  • Objectcode 3806
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
100 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 3916
  • Gebied 5365 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
90 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 4148
  • Gebied 4025 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
70 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 4174
  • Gebied 2720 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
90 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 4514
  • Gebied 8140 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
80 000 € 410 €/m²
  • Objectcode 6453
  • Gebied 195 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
75 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 20312
  • Gebied 776 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
90 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 26383
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
92 000 € 171 €/m²
  • Objectcode 33896
  • Gebied 538 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
102 000 € 138 €/m²
  • Objectcode 40071
  • Gebied 737 m²
  • Afstand tot de zee 790 m

Abonneer u op de nieuwsbrief